“ЕКОклас” збирає екопроекти для нагородження “Онлайн-улюбленців”

III Всеукраїнський конкурс “ЕКОклас” готується нагородити своїх перших активістів. Необхідно вислати свій екопроект до 31 грудня 2015 року – і отримати шанс стати переможцем онлайн-голосування!

Організатори “ЕКОкласу” – Всеукраїнського конкурсу екологічних проектів для школярів, їхніх батьків і педагогів нагадують: надіслані до кінця цього року проекти з описом власної успішної практики візьмуть участь у додатковому етапі – визначенні «Онлайн-улюбленців» -2015!

– Напередодні Нового року ми чекаємо роботи з екодизайну: ялинкові іграшки із вторинно перероблених або екоматеріалів (шматочки тканини, паперу, нитки тощо), штучно створені, альтернативні живим деревцям ялинки, новорічні листівки із натуральних матеріалів, – розповідає Альона Милованова, PR-менеджер мережі «Фокстрот» і член оргкомітету конкурсу. – Велике поле для фантазії та екокреативу: Дід Мороз, який турбується про кліматичні зміни, театралізовані дійства та виступи агітбригад на екологічну тему (чекаємо у вигляді посилання на YouTube), екологічні фотовиставки, проекти з підвищення енергоефективності шкіл, класів, під’їздів і т.д.

“Фокстрот” запрошує всіх учасників “ЕКОкласу” надсилати вже зараз, до 31 грудня,  реалізовані колективом ідеї новорічного декору будинку, класної кімнати або кабінету. Для того, щоб отримати додатковий подарунок, показуйте онлайн-спільноті свої новорічні еколистівки та подарунки, зроблені з екоматеріалів або вторинно використаних матеріалів, діліться своїми щоденними екопрактиками і корисними порадами, як економити природні ресурси і розвивати в сім’ї та школі екологічну культуру. Серед авторів проектів, надісланих організаторам з 5 листопада по 31 грудня 2015 року, за максимальною кількістю позитивних відгуків (“лайків”) буде визначена одна сім’я та один дитячий колектив. Обидва переможці заохочувального етапу отримають звання “Онлайн-улюбленці-2015”, подарункові карти “Фокстрот” та приємні сюрпризи. І продовжать боротьбу за ГРАН-прі у фіналі III “ЕКОкласу” у квітні 2016 року.

Роботи для участі у заочному конкурсі “ЕКОклас” приймаються на електронну адресу: ecoclass@foxtrot.com.ua. Ознайомитися з умовами участі і завантажити «проектну» форму для заповнення та участі в конкурсі можна тут.

Команди-лауреати додаткового конкурсного етапу будуть визначені шляхом відкритого голосування користувачів соціальної мережі facebook – https://www.facebook.com/foxtrotinfo та онлайн-обговорення представлених екологічних проектів на конкурс “ЕКОклас” у січні 2016 року.

Партнери проекту: Національний еколого-натуралістичний центр МОН України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, бренд «Единственная» і міжнародний фонд «Скорочення ризиків» – RRF.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.