Екологічний конкурс для учнів та батьків

З 16 листопада 2015 року розпочався прийом робіт на ІІІ Всеукраїнський конкурс «ЕКОклас» – соціальний проект торговельної мережі «Фокстрот. Техніка для дому». Вперше за історію проведення конкурсу до участі у ньому запрошуються не тільки учнівські колективи та їх педагоги, а й батьки школярів.

– Ми розширили коло учасників нашого проектного конкурсу цього року, аби знайти, дослідити та популяризувати кращі колективні екологічні практики на цю тему, – коментує особливості ІІІ «ЕКОкласу» В’ячеслав Поврознік, виконавчий директор торговельної мережі «Фокстрот». – Ми впевнені, що наші співвітчизники (як маленькі, так й дорослі) знають секрети того, як організувати своє життя за стандартами ЕКО. Про кращі рецепти гармонії людини та довкілля ми розкажемо усій Україні, а їх авторам щиро віддячимо!

 ecoclass1_800x667Оргкомітет конкурсу заснував 2 номінації – «ЕКОкласний колектив» та «ЕКОкласна сім’я» й до 5 квітня 2016 року чекає на ті екологічні проекти, що мінімізують вплив людини на довкілля у межах свого власного простору та виховують у людях свідоме ставлення до природних ресурсів. Члени журі, серед яких відомі експерти у галузі екології, громадські діячі, представники МОН України, будуть оцінювати екологічні ідеї співвітчизників за декількома критеріями: адаптивність до наслідування широкою аудиторією, практична користь для людини та довкілля, оцифрованість результатів та оригінальність ідеї.

Конкурс «ЕКОклас»-2016 унікальний також тим, що організатори вперше оберуть гран-прі для подальшого тиражування ідеї по шкільних та сімейних колективах України.

– Найкращу наочну агітацію або екологічну практику, реалізовану у сімейному чи шкільному колективі ми за власний кошт поширимо, аби якомога більше українців навчилися екологічній культурі та навичкам мінімізації шкідливого впливу на довкілля, – відзначила Наталя Средня, маркетинг-директор торговельної мережі «Фокстрот».

Діляться з організаторами «ЕКОкласу» своїм досвідом і київські родини. Тетяна Гашинська розповіла, як разом із чоловіком привчали дітей сортувати сміття, а своїх друзів – відмовитися від пластикового посуду на пікніках та під час походів.ecoclass2_800x533

– А ще ми не користуємося батарейками, тільки акумуляторами, які заряджаємо від електромережі, – ділиться досвідом Тетяна. – Дякую моїм батькам, що навчили мене практичній екології, а я передаю свої знання власним дітям.

До 5 квітня 2016 року організатори конкурсу чекають на конкурсні роботи – власні екопрактики учнівських та родинних колективів за адресою: ecoclass@foxtrot.com.ua

Також організатори запрошують учасників конкурсу стежити за перебігом додаткового онлайн-голосування за кращі надіслані проекти на сторінці facebook та не пропустити визначення «онлайн-улюбленців» конкурсу «ЕКОклас» у січні та березні 2016 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published.