Конкурс плакатів “Зміни систему, а не клімат”

Організатори всеукраїнського Кліматичного Маршу оголошують конкурс плакатів “Зміни систему, а не клімат”.

Чим спричинені глобальні зміни клімату? Чим вони небезпечні? Чому це стосується кожного з нас? Кожен охочий може спробувати відповісти на ці запитання та мовою художніх засобів висловити своє бачення проблеми змін клімату.

Найкращі роботи будуть зображені на плакатах під час Кліматичного Маршу у Києві, а потім разом з українськими активістами поїдуть до Парижа, де відбудеться цьогорічна Кліматична Конференція ООН. На переможців також чекають «екологічні» подарунки від організаторів – стильні блокноти, виготовлені з переробного паперу, та фірмові бафи.

Малюнки в електронному форматі приймаються до 20 листопада на електронну скриньку act@ecocenter.org.ua. З 21 по 25 листопада на сторінці події у фейсбуці триватиме відкрите голосування, яке й визначить переможців. Взяти участь у конкурсі може кожен охочий. Єдиними умовами є свідоме ставлення до проблеми зміни клімату та творчий підхід у зображенні її наслідків або рішень.

Назва конкурсу – це гасло активістів по всьому світу, що борються за впровадження заходів по боротьбі зі зміною клімату. Цього року до руху вперше приєднається й Київ. Кияни зберуться 29 листопада о 12:30 у парку Шевченка та пройдуть маршем до Європейської площі.

Leave a Reply

Your email address will not be published.