Прес-конференція в УНІАН

2 квітня 2015 р. в ІА УНІАН пройшла прес-конференція Асоціації Зелених на тему: «Ставлення українців до екологічних проблем». На прес-конференції обговорювали результати дослідження, що було проведено у березні 2015 р. стосовно екологічних проблем України, пропонували шляхи їх подолання.

Крім того, в ході прес-конференції було оголошено про запуск проекту «Не сміти», який ВГО «Зробимо Україну чистою» запускає спільно з Асоціацією заготівельників та переробників вторинної сировини. Мета цієї ініціативи – перевести Україну на роздільний збір сміття. Про це докладніше розповів Володимир Гаркуша, голова ВГО «Зробимо Україну чистою»: «Старт проекту буде здійснено на акції «Зробимо Україну чистою -2015». Це загальнонаціональне одноденне прибирання країни, яке в цьому році пройде в форматі еко-фестивалю чистоти. Ми вже вп’яте проводитимемо цю акцію. Минулоріч вона зібрала понад 170 000 учасників з понад 1000 населених пунктів по всій Україні. Від початку свого існування акція була націлена не лише на очищення життєвого простору людей, а й на роздільний збір сміття, щоб зменшити його кількість на полігонах. Акція проходить в рамках всесвітнього руху “Let’s Do It, World!”, який охоплює понад 100 країн світу і близько 10 млн. учасників».

Володимир Гаркуша впевнений, що таким чином можна досягнути дві цілі: зменшити кількість твердих побутових відходів, що потрапляють на полігони та надати «нове життя» сміттю у вигляді вторинної сировини, а це економія природних ресурсів.

Прес-служба ВГО “Зробимо Україну чистою”
Віктория Антуневич, 050 414 91 36, press@letsdoit.org.ua