Озеленимо Україну разом!

Громадська організація «Зробимо Україну чистою» шостий рік працює над тим, щоб зробити нашу спільну домівку Україну комфортним для проживання місцем. Ми провели кілька масштабних загальнонаціональних проектів з прибирання зелених зон та ековиховання, які зібрали загалом понад 800 000 учасників з більш ніж 1 000 населених пунктів по всій Україні.

Цей рік ми присвячуємо справі озеленення нашої країни і готуємо проект «Tree Challenge – Дерева єдності» – наймасовішої в Україні висадки дерев силами волонтерів! Таким чином ми допоможемо природі компенсувати вплив людини, пов’язаний з її життєдіяльністю, та створимо в містах зелені оази для відпочинку.

Акцію підтримують Мінекології, Мінмолодьспорту та Громадська рада при Міносвіти. Свої рекомендації щодо видів дерев для висадки надав Національний університет біоресурсів та природокористування України.

Пілотна акція з висадки 70 дубів, яка мала великий успіх, була проведена 27 жовтня в парку Партизанської слави в Києві силами громадських організацій за активної участі Київської міської державної адміністрації.

Пілотна акція з висадки дерев восени 2015 року

Піклування про нашу спільну домівку – це справа кожного громадянина та кожної соціально відповідальної компанії, тож

запрошуємо долучитися до проекту та стати його спонсором

Ми пропонуємо розмістити на ваших товарах чи реалізовувати в місцях продажу спеціальні наліпки, кошти від продажу яких будуть перераховані на висадку дерев по всій Україні в місцях, які будуть визначені самими громадянами.

Спільнокошт за допомогою партнерів

Готові будь-який зручний для Вас час в деталях показати наше бачення проекту та домовитися про подальшу співпрацю.

Ми прагнемо винести озеленення на якісно новий рівень – зробити позитивний тренд в облаштуванні нашої країни та вирішення нагального питання – очищення атмосферного повітря.

Долучайтесь до проекту – давайте дихати на повні груди!

Контакти:
Керівник проекту – Владислав Шелоков
Тел.: (044) 235-12-34,
Моб.: (067) 774-91-77, (099) 220-33-35