Tree Challenge поповнив деревами парк Моряків у Києві

23 квітня 2016 року в парку Моряків, що знаходиться на Рибальському півострові, було висаджено 30 саджанців лип, а також проведено повне прибирання території. Акцію, в рамках проекту Tree Challenge, було організовано ГО “Зробимо Україну чистою” та ЕСТА-Холдинг, а підтримали подію КП УЗН Подільського району, ГО “Сучасний Світ Молоді” та місцева організація ветеранів ВМФ.

Загалом в заході з благоустрою взяли участь понад 50 осіб, більшість з них працівники ЕСТА-Холдингу, учасники прибрали територію від сміття, повигрібали газони, висадили та полили саджанці.

Акція продемонструвала бажання громадськості до об’єднання у спільному бажанні зробити українські міста ще більш зеленими та впорядкованими. Особливо приємно, що до проекту долучається корпоративний сектор: представники компаній фінансово та особистою участю підтримують екологічні ініціативи третього сектору.

Якщо Ви маєте бажання підтримати проект Tree Challenge або організувати корпоративну акцію в рамках проекту, пишіть на пошту: tree@letsdoit.ua або телефонуйте 044 221 38 11,  067 77 491 77

Leave a Reply

Your email address will not be published.